מראות מעוצבות לאמבטיה תמונות

מראות מעוצבות לאמבטיה תמונות – עיצובים שונים של מראות לאמבטיה

מראות מעוצבות לאמבטיה תמונות בתהליך שיפוץ ועיצוב. מראות, גדולות או קטנות, הן חלק חשוב בעיצוב חדר האמבטיה. התקנת מראה דקורטיבית גדולה בחדרי שירותים ושירותים קטנים גורמת לאור רב להתפשט במקום ומשווה לסביבה להיראות פתוחה יותר. מצד שני, מראה גדולה הופכת את סביבת חדר האמבטיה והשירותים לייצר תמונה דומה אשר גורמת לחלל של חדר האמבטיה להיראות גדול יותר, זה אפקט שנעשה בו שימוש בחללים שונים של דירות ובתים.

תמונה של מראות מעוצבות – מראת אמבטיה מרובה חלקים

סוג זה של דגם מראה חדר אמבטיה יש בדרך כלל צורה מהודרת  ודקורטיבית  . לסוג זה של מראה יש כמה חלקים וכל החלקים הללו משלימים זה את זה בצורה מסוימת.

מראה לאמבטיה ללא מסגרת ללא עיצוב מיוחד

כפי שהזכרנו קודם, מראות ללא מסגרת מתואמות ביתר קלות עם סביבת חדר האמבטיה והשירותים והן מבססות היטב את ההרמוניה של החלל. סוג זה של מראה יכול ליצור סוג של פשטות עם סגנון מינימלי בעיצוב האמבטיה והשירותים.

מראות מעוצבות לאמבטיה תמונות – מראה לאמבטיה עם מסגרת

מראות ממוסגרות הן ההיפך ממראות ללא מסגרת. מראות אלו יכולות להעניק צורה ותדמית מיוחדת לחלל האמבטיה ולהפוך את המסגרת שלה ליותר ספציפית, אלגנטית או בסיגנון וינטג יוקרתי, ובו זמנית יותר רשמית.

מראה חדר אמבטיה מעוצב

ישנן מראות מעוצבות בגדלים, סגנונות ועיצובים שונים שיכולים לתת אפקט ייחודי לחדר האמבטיה והשירותים.

מראה לאמבטיה עם מדף

למראות עם מדפים יש סיגנון משלהן. מראות אלו שימושיות ופרקטיות מאוד, וניתן לשים עליהן פריטי נוי כמו אגרטלים, נרות, מברשות שיניים, משחת שיניים וכו'.

מראות ארון בגדים – נשכח ולא בשימוש כמעט

לסוג זה של מראה חדר אמבטיה, כמו הדוגמאות עם המדפים, יש סגנונות רבים. ניתן להניח פריטים משומשים רבים בארונותיהם.

תאורת מראה בחדר האמבטיה

ללא ספק, תאורה נכונה היא נושא חשוב בעיצוב חדרי אמבטיה ושירותים. מסיבה זו הושקו בשוק מראות רבות שמאחוריהן תאורה מובנית. מראות אלו, בנוסף למתן אור לקישוט חדר האמבטיה והשירותים, הופכות גם את החלל ליפה יותר. כמו כן, ניתן לספק תאורה מתאימה לסביבת האמבטיה עם תאורה נכונה על ידי נורות לד תקרה או קיר. דגמים מודרניים של  מראות אמבטיה ושירותים  עם תאורה נסתרת מחליפים בהדרגה מראות רגילות. אחד היתרונות הגדולים ביותר של סוג זה של מראות הוא שאין צורך במנורות ואורות נפרדים. כמו כן, לא תהיה בעיה עם מיקום מנורות קיר או תקרה בחדר האמבטיה. האור מאחורי המראות מעוצב בצורה כזו שהוא יכול להאיר את כל חדר האמבטיה וחדר האמבטיה בצורה מאוד יפה ואחידה.

סוג זה של מראה עם תאורה מתאים לחדר אמבטיה מודרני.

שימוש במראה בחדר אמבטיה קטן

 אם חלל האמבטיה והשירותים קטן וקטן, ניתן להתקין מראת שירותים גדולה. לשימוש במראות תפקיד חשוב בהפיכת חדר האמבטיה והשירותים לגדולים יותר. התמונה במראה מעניקה עומק לחלל ועוזרת לך להרגיש טוב יותר באותו החלל.

מראות מעוצבות לאמבטיה תמונות

אתה יכול גם לעשות שינוי גדול בשירותים ובאמבטיה שלך על ידי החלפת המראה וליישם את המבנה הרצוי לך. שימוש במראות גדולות בחדר האמבטיה ובשירותים היא אחת הדרכים לייפות את המקומות הללו.