מקלחות מעוצבות תמונות

מקלחות מעוצבות תמונות – עיצוב מקלחת עם תמונה

מקלחות מעוצבות עם תמונות מאת סטודיו MOMENT של סגנונות ועיצובים מגוונים שיאפשרו לכם לקבל רעיונות לעיצוב המקלחת שלכם לבד. כדי להתחיל לעצב מקלחת מודרני השלב העיקרי הוא שתוכלו לעצב את חדר המקלחת בסגנון ובעיצוב המיוחד והאהוב עליכם, כי מקלחות הם חלק מהבית שבו אתם משתמשים כל יום, אז העיצוב שלהם צריך להתאים להיות אישי ושלכם, כדי להרגיש בו בנוח. אם אינכם מוצאים את הסגנון הרצוי בעצמכם, בקשו עזרה ממעצב מומחה או אדריכל בכדי שלא תפספסו את המטרה של שיפוץ המקלחון.

מקלחות מעוצבות תמונות
עיצוב אמבטיה

מקלחות מעוצבות עם תמונות – סגנונות פשוט או לא?

חדרי רחצה ומקלחות מודרניים הם חללים בעלי מראה מסוגנן, פשוט ופתוח, בעלי קווים חלקים ונקיים, המדגישים אדריכלות. אם אתם מחפשים קווי העיצוב האלה, אז הסגנון הזה הוא מושלם בשבילכם. בסגנון המודרני ישנם אלמנטים מרכזיים, חומרים וצבעים ואביזרים מתאימים ומשלימים אותם תראו בהמשך. 

שאלות נפוצות:

באילו אביזרים עלינו להשתמש בעיצוב עיצוב חדר מקלחת מודרני?

1. כיור תלוי על הקיר או צמוד על הקיר 2. מקלחת עצמאית 3. מקלחון מזכוכית 4. ברזים מינימליסטיים 5. מראות ללא מסגרת

אילו צבעים מתאימים לעיצוב פנים חדר מקלחת מודרני?

לאילו נקודות עלינו לשים לב בקניית אביזרים לעיצוב חדר מקלחת מודרני?

 • אביזרים מתאימים לסגנון מודרני 
 • -ארון כיור תלוי על קיר או עומד עם דלתות ומגירו 
 • -ברזים מינימליסטיים
 • – מראות ללא מסגרת
 • – תאורה פשוטה
 • – צבעים ניטרליים ומינימליסטיים
 • -שימוש ברכיבים חוזרים ועדינים ליצירת מראה מגובש.
 • יש גם סגנונות עיצוב שלעולם לא תראו בסגנון מודרני . אלו כוללים: 
 • – דלתות עם משטחים מגולפים וידיות מעוטרות.
 • – שילוב של צבע כהה ובהיר, למעט יצירת אפקט בהיר. 
 • – מורכבות ועיטורים בולטים 
 • – ערבוב והתאמה של אביזרים שונים, במקום לשמור על פשטות ויציבות.

החשיבות של צבעים ניטרליים בעיצוב חדר מקלחת מודרני

כפי שאמרנו בהתחלה, המיקוד של חדר מקלחת מודרני הוא בארכיטקטורה ובמבנה של מכשירי החשמל העיקריים שלו, הצבע הכללי של הקיר וחלקים עיקריים אחרים בחדר המקלחת, לרוב, כולל צבעים ניטרליים כמו לבן . שימוש בצבע ניטרלי יעיל מאוד גם בהפיכת חדר המקלחת למראה גדול ובהיר יותר . אבל מצד שני, שימוש רב בו יהפוך את חדר המקלחת שלכם לחד-גוני, אז כדי להימנע מכך, תוכלו להשתמש בצבעים שמושכים יותר תשומת לב מאשר צבעים ניטרליים ונועזים יותר באביזרים שלכם, כמו מגבות רחצה, אגרטלים טבעיים, צמחים ועוד. אביזרי נוי המתאימים לחדר המקלחת.

מקלחות מעוצבות תמונות

ולאותם אנשים שלא אוהבים שהמרחב שלהם מוקף בצבעים קרים וניטרליים , ישנם עצים בעלי צבעים חמים היוצרים אווירה מאוד יפה ושלווה  עם החומר העדין המשמש בחדר המקלחת והשירותים .

כמה משילובי הצבעים המתאימים לחדרי מקלחת מודרניים הם:

– שילוב צבעים ניטרלי, כגון לבן, אפור בהיר, בז' 

– השילוב של שחור ולבן מט

חזרה על צבעים וחומרים

בנוסף לשימוש בצבעים מוגבלים, חדרי מקלחת מודרניים מעולים נוטים גם להשתמש בחומרים מוגבלים ולחזור על חומרים אלו על משטחים שונים כך שהחלל כולו נראה רציף והרמוני. לדוגמה, בחירת אבן לכיסוי הקירות והרצפה, וסוג עץ בעיצוב חדר המקלחת , תגרום לחלל שלך להיראות מגובש.

כל סוגי האבנים לחדר רחצה יפה ומודרני

ניתן להשתמש בחומרים שונים לחיפוי משטחים בחדר מקלחת מודרני , החל מאריחי רצפה למקלחת בעיצוב פשוט פורצלן ועד שיש יוקרתי . עם זאת, אבנים טבעיות מוצקות כמו אבן גיר, גרניט או טרוורטין מציעות את האיזון המושלם בין תפקוד ויופי. לבסוף, בחלל מסוגנן עם מעט זוהר, החומרים צריכים להביא את גורם הוואו, ושימוש במנה בריאה של אבן יוקרתית היא אחת הדרכים היעילות ביותר ואת עיצוב החלל שלך.

כיור תלוי על הקיר או צמוד על הקיר

 כיור מסוג זה מותקן מעל הקרקע, על הקיר ואין לו בסיס. זה גם יוצר מראה פשוט ופתוח שפופולרי מאוד בעיצוב חדר מקלחת מודרני . עבור חלקו העליון, השתמש באבן קוורץ, שיש, גרניט או חומר עם חומר מוצק בטווח צבעים ניטרלי. זכור לשלב אותו עם כיורים תת-קרקעיים למראה חלק וקל לניקוי. 

מקלחות מעוצבות תמונות

מעניין לדעת שכיום בחדרי רחצה בסגנון מודרני, הפך פופולרי מאוד להשתמש בכיורים עם קערות משטח, המהווים אלטרנטיבה טובה לכיורים מובנים וניתן ליצור אותם בדגמים עגולים, סגלגלים או מלבניים. כמובן, קחו בחשבון שאם אתם רגישים לרטיבות של פני השטח של שולחן השירותים שלכם ואתם צריכים לייבש אותו כל הזמן, בחירה בשידה מובנית תהיה אופציה מתאימה יותר עבורכם.

מקלחת עצמאית – מקלחות מעוצבות

אחד מסוגי האמבטיות הפופולריים והנפוצים ביותר הם דגמים עצמאיים המותקנים בפינה של חדר המקלחת. עבור אנשים שאוהבים לטבול את עצמם במים, אמבט הורים ג'קוזי  או אמבט עצמאי גדול הוא בחירה טובה מאוד. עדיף לחפש דגמים מודרניים לחדר האמבטיה במקום להשתמש באמבטיות מסורתיות. אם אתה אוהב מקלחת עצמאית, אבל באותו זמן אתה מחפש גישה קלה יותר, אתה יכול להשתמש באמבטיות חצי עומדות.

מקלחון מזכוכית

אחד השינויים הדרמטיים ביותר שתוכלו לעשות כדי ליצור מראה מודרני הוא החלפת מארז הזכוכית בוילונות. מארזי זכוכית אלו מבטלים את המחסום החזותי בחלל ועם ההשתקפות שהם יוצרים בעיצוב החלל, הם גורמים לחדר האמבט שלכם להיראות פתוח ואלגנטי יותר .ניתן לחפות את הקירות ואף את רצפת חדר המקלחת באריחי שיש או גרניט  ולהשתמש בסגנון התואם לחומרים אלו.

מארזים אלה יכולים להתבצע עם או בלי מסגרות . אתה יכול להוסיף יותר חוזק ויציבות למחיצת הזכוכית שלך בחדר המקלחת על ידי שימוש במארזים ממוסגרים בעלי מסגרת מתכת, או להשתמש בסוג חסר המסגרת כדי ליצור מראה יפה וייחודי בחדר המקלחת שלך. אחת הסיבות לפופולריות של מקלחון הזכוכית היא למנוע יציאת מים מאזור המקלחת ולהקל על הגישה לציוד.

נישות קיר – עיצוב חדר רחצה

אם בחדר הרחצה המעוצב המודרני שלכם יש מתחם זכוכית למקלחון, הקפידו להשתמש במדפי קיר בעיצוב המתאים לחלל לזמינות אביזרים. לפני עיצוב הנישות, הקפד למדוד את הכלים והאביזרים שבהם אתה משתמש כדי שהעיצוב הסופי יהיה יעיל לשימוש היומיומי שלך .

ברזים מינימליסטיים

ברזים מוצקים עם ידית אחת העשויים מניקל מבריק וכרום ושחור מט יוצרים מראה מודרני ומינימלי לחדר המקלחת שלכם. ליציבות רבה יותר, השתמשו באותו סוג מתכת וחזרו על כך בכל מרכיבי חדר המקלחת. בחלל זה אפילו קו המים בתוך הכיור שחור מט על מנת לשמור על הרמוניה עם ברזי הכיור והמקלחת. 

 

תאורה פשוטה ומראות ללא מסגרת

בדרך כלל, תאורת חדר מקלחת מודרנית פשוטה מאוד, ומעצבים בסגנון מודרני בחדר המקלחת ממליצים להשתמש במנורות קיר פשוטות, תאורה מובנית ובחירת מראות מוארות . מנורות LED  מודרניות מתאימות גם לפליטת אור לבן בוהק ללא גוון צהוב . אורות כמו זה, הבוהקים מלמעלה ומתחת לשונית, עוזרים לגרום לקירות להיראות בהירים יותר ולחדר להיראות גדול יותר, בעוד שהאור מהמראה עצמה מאיר את פניכם. אבל שוב, סוג זה של תאורה תלוי בטעם האישי של אנשים. זכור כי מראות פשוטות ללא מסגרת הן תמיד חלק בלתי נפרד מהסגנון המודרני.

נקודות שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת ציוד

זכרו, גם בעיצוב הפנים של חדר המקלחת הקטן, צריך להיות לפחות אלמנט אחד בולט ומושך את העין למקד את העין. אפילו רק חלק אחד או מתקן אחד בחדר מקלחת מודרני משפר את המראה של החלל כולו. לדוגמה, גם אם אינכם מרצפים את כל הקירות, אנו ממליצים לרצף לפחות קיר מלא אחד מהרצפה ועד התקרה, כך שתכונה זו תסייע להעניק פופ רענן של צבע לקירות גבס רגילים אחרים הצבועים בצבע דומה וליצור אווירה מדהימה. 

נקודה נוספת שכדאי לקחת בחשבון היא שכאשר רוכשים מכשירי חשמל, אביזרים וברזים, שימו לב לחומר ולאיכות המוצר ובדקו האם הוא תואם את אביזרי המקלחת והקישוט שלכם או לא. כי אולי תרכשו אביזרים יקרים, אבל הם לא מתאימים לקישוט חדר המקלחת שלכם ואפילו החומר והאיכות שלהם לא טובים. לכן חשוב לקנות את האביזרים הנכונים גם אם העלות היא יותר או פחות, האיכות חשובה מכל דבר אחר. 

עיצוב חדר מקלחת בסגנון מודרני

כפי שאתם יודעים, לאחר יום עבודה עמוס, חדר המקלחת המודרני שלך הוא המקום הטוב ביותר להירגע ולהתפנק. לכן, הקפידו על העיצוב שלו כדי להכפיל את ההנאה שבשימוש בחדר המקלחת שלכם.  מהו הסגנון האהוב עליך בעיצוב חדרי מקלחת מודרני? מהי לדעתכם הנקודה החשובה ביותר בעיצוב חדר מקלחת מודרני? שתף אותנו במחשבותיך.