מעצבת מסעדות

מעצבת מסעדות – מהם הדגשים בעיצוב מסעדה נכון?

מעצבת מסעדות הינו תחום מאוד דינמי והרפתקני. מי שבוחר במסעדה מעוצבת ומסוגננת לארוחות, אוהב להיות באווירה שונה לחלוטין ממסעדות אחרות, ולכן האדריכלות והעיצוב הפנימי של מסעדות עם אופי ייחודי ומושך, חשובים מאוד בכל הקשור בתכנון אדריכלי בחלל מסעדה.

לצורך ארכיטקטורה ועיצוב מסעדה יש לשים לב לנקודות שונות אליהן אנו מתכוונים להתייחס בהמשך הדברים. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו אם אתם מחפשים מעצבת מסעדות. בדומה לעיצוב דירות או חללים אישיים יש צורך לבחון מספר רב של גורמים מאחר וקהל הלקוחות של המסעדה שלכם הינו שונה בטעמו ולא שומה האחד לשני.

נקודות חשובות בארכיטקטורה ובעיצוב הפנים עם אופי משלה.

עיצוב מסעדות

כפי שהזכרנו בהתחלה, למסעדה יש מאפיינים מיוחדים, החל מהתאורה ועד לפריסת החלל, לסגנון הכנת האוכל ולמדי הצוות, אפילו למוזיקה שמושמעת במסעדה יש חשיבות רבה. עיצוב מסעדה צריך למעשה ליצור הרמוניה והכל צריך ללכת יד ביד כדי ליצור סביבה אחרת.
קחו את הדברים ברצינות בארכיטקטורה ובעיצוב הפנים של מסעדות.

אדריכלות ועיצוב פנים של מסעדה

שולחנות וכיסאות למסעדה

בארכיטקטורה ובעיצוב הפנים של מסעדה עם ייחודיות, מה שחשוב מאוד הוא הבחירה של שולחנות וכיסאות למסעדות . שימו לב שבמרחב המסעדות הללו אינכם יכולים ללכת לשום שולחן וכיסאות שתרצו. זה אמור לתת צבע וריח ואווירה חמה ואינטימית.
ספסל עץ עם גב מסורתי נוח, או שולחנות וכיסאות עץ בסגנון קלאסי יכולים להיות האופציה הטובה ביותר למסעדות.

שולחן עבודה ווילונות – מעצבת מסעדות

למסעדה עם ייחודיות יהיו שולחנות עץ בשילוב וילונות לבנים. השתמשו במפות מסורתיות כדי לייפות את השולחן ולהרגיש את האפקט המדהים שלהם בחלל. כמעצבת פנים לבתים ומסעדות אני נוהגת לייצר ייחודיות ואופי בכל פינה בחלל המעוצב.

עיצוב מסעדה

עדיף אפילו לגעת בקיר של מסעדה עם צבעים חמים או לבן. השימוש בעיצובים נטרלים, יצירת חלונות עם פתחים גדולים בסגנון ישן, כולם עוזרים ליצור אווירה חמה ואינטימית.

כמובן, לא כל אלה נקודות שכדאי לשים לב אליהן בארכיטקטורה ובעיצוב מסעדות שימו לב שבסוג זה של חלל, יש צורך בנוסף לעשות שימוש באלמנט אשר מרכך את האוויר. בדיוק בסגנון של בתים ישנים.

אל תשכח להשתמש באגרטלים, פמוטים ישנים, תליונים ישנים, קילים ואבוקים על שולחן השיש, ציורים ישנים, נברשות ישנות ומסורתיות וכדומה.

כלי אוכל

בעיצוב מסעדות יש כמובן חשיבות עליונה לגבי המנות והכלים של האורחים הם בי הדברים החשובים שצריך להתייחס אליהם, יש לזכור שמי שמגיע למסעדה לארוחה נמנע מאווירת האוכל הרגילה והחוזרת על עצמה, ואפילו אוהב לנסות את ההנאה שבאכילה במנות חדשות. לכן כשאתם מקימים מסעדה עם ייחודיות, אל תשכחו לקנות קנקני נחושת, כפות מיוחדות ומזלגות.

מסעדה אשר מייצגת אוכל בגריל, תייצג סגנון קליל יותר בכל הקשור לצלחות ולסכום, אך יחד עם זאת על הכילים להיות איכותיים ומרשימים.

אדריכלות ועיצוב פנים של מסעדה עם סגנון ביתי מצד אחד וצד שימוש בניגודיות של אלמנטים יוקרתיים.

כמה טיפים להקמת מסעדה

מדי צוות

מעצבת מסעדות – הקפידו לבחור מדים מיוחדים ונקיים לעובדים. אם יש צבע לוגו או כל אשר מייחד את המסעדה, ניתן לשלבו במדים של העובדים . תנועת הצוות במסעדה עם בגדים אשר משקפים את אופי המסעדה, בהחלט תעזור לסביבת האווירה של המסעדה שלכם.

הבגדים חייבים להיות מוקפדים ונקיים ללא דופי.

עיצוב מסעדות – שיטת ההגשה

לעיצוב מסעדות יש חשיבות רבה בכל הקשור לצוות העובדים. יש צורך בצוות שיכול להעביר אוכל במקום, לא על שולחנות גלגלים! למשל, צורת הגשת כוס תה בזמן מזיגת תה או הקפה, או הפיכת מגש אוכל בזמן ההגשה! מדובר בעבודות יצירתיות היעילות מאוד מול לקוחות.

שיטת ההגשה צריכה להיות עקבית ומותאמת לקהל הסועד. קהל רעב אשר ממתין לאוכל זמן רב, זה לקוח עם רושם ראשוני של מקום לא טוב ומזלזל, התאימו את המנות שיוגשו בתהליכים שונים בהתאם לבחירת הלקוחות, אך לא יותר מידי עיקובים, בכל זאת זה מסעדה ולא בית, והסועד מצפה לאוכל, בטח סועד רעב מאוד.

כמובן שילוב של מנות פתיחה יכול להיות מצוין, אך לעיתים ישנם סועדים המדלגים על שלב זה ובוחרים להגיע ישירות אל המנות העיקריות, תערכו בהתאם.

עיצוב תפריט המסעדה

בעת עיצוב תפרטי המסעדה, הימנע משילוב מנות אשר לא מותאמות לאופי המסעדה וליוקרה באם אתה רוצה כזה. זכרו תמיד כי מדובר במסעדה עם ייחודיות והיא לא מתכוונת להגיש אוכל איטלקי כמו פיצות ומזון מהיר. זה המקום לאוכל איכותי לחלוטין.

עיצוב תפריט המסעדה וניתנת דגש וייחודיות לתפריט, אף אותו צריך לחבר למה אתם רוצים לשדר לקהל היעד.

התפריט חייב להיות שמור ומתוחזק ולעולם לא בלוי, זכרו זה הרושם שלכם על הקהל שלכם. תפריט קרוע או בלוי מעיד על המקום ועל כלל הצוות והבעלים. מסעדה מעוצבת ויוקרתית עם תפריט בלוי יוצרת רושם שלילי על המסעדה, למרות שהמסעדה מעוצבת להפליא. יותר מזה בעל מסעדה אשר רוצה לשקף את עצמו לא יעשה שימוש בתפריטים בלויים.

מוסיקת חיה במסעדה

המסעדות הטובות ביותר הן אלה שבהן מנגנים מוזיקה חיה, שהיא מוסיקה עם זמרים ותיקים! זו אחת הנקודות החשובות ביותר להקמת מסעדה.

בעיצוב מסעדות יש חשיבות רבה בכל הקשור לרקע המוסיקלי המתנגן האוויר. אין ספק שאף לעוצמת המוסיקה המתנגנת יש חשיבות רבה ויש להתאימה הדיוק רב לאופי המקום וסגנון קהל היעד הרצוי למקום.

אם מדובר באירוע במסעדה כמובן גם עוצמת המוסיקה תהייה בהתאם.

אפשרות נוספת היא שימוש באפקט של אירוע בשעות מסוימות של היום בכדי ליצור אווירה קלילה ודינמית , שאז עוצמת המוסיקה תהיה גבוה יותר מאשר בשאר היום שהמוסיקה מתנגנת בנעימות ובקלילות.

לסיום, אנו ממליצים לכם לפנות אלינו בכדי לעצב את המסעדה עם ייחודיות ואקסקלוסיביות הטובה ביותר.