מעצבת דירות

מעצבת דירות סגנונות

עיצוב חללים הפך למשהו יותר מסתם מרכיב דקורטיבי ואסתטי. אין ספק שיש השפעה רבה על תדמיתו של הבעלים והמקום בקשר ישיר לעיצוב המתוכנן. תפקיד מפתח בהפיכת סביבת המגורים ליפה יותר כמעצבת דירות, יכול להשפיע באופן ישיר או עקיף על נושאים כמו תחושות , מצב רוח ועוד… לכן, יש לומר כי עיצוב בתים ודירות זה חיבור בין בתים ודירות לאדם.

 

עיצוב דירות מקבלן

עיצוב דירות מקבלן הינו חלק מהותי וחשוב עוד בשלביו הראשונים של בניית הדירה. עיצוב דירה רצוי וטוב שיהיה עוד בשלב סיום השלד של הבניין. לרוב ישנם מגבלות באופן ההתערבות בכל הנוגע לשינויים עד בשלב קודם לקבלת המפתח, ולרוב הדבר מתקבל בסירוב של הקבלן לביצוע של שינויים היוצאים מגדר הסטנדרט.

יחד עם זאת עיצוב דירות חדשות הינו מאתגר מאוד ודינמי, המושפע ממיקום הנכס בייחס לקומות בבניין.

מיקום הנכס בייחס של אור יום, ומיקום גרפי, אף הם יכולים להטות את הכף בקבלת החלטות בכל הנוגע לעיצוב פנים שלי כמעצבת דירות.

עיצוב דירות

  • תיכנון חללים של דירות נחלק למספר פרמטרים כגון :
  • גודל הדירה ואופי החלוקה
  • דירת גן או גג
  • מגדל מגורים או בניין קומות רגיל
  • אופי בעלי הנכס – חיבור לסגנונות מודרניים או קלאסיים ועוד…

ברמת העיקרון בית משקף את הבעלים ולהפך. חיבור של אנשים ובתים שלהם זה יצירה השונה לעיתים מקצה לקצה בין דירה אחת לשנייה על סמך חלק מהפירוט שציינתי לעיל ועוד…

חיבור ועיצוב נכון זה הבנת נפש האדם. הבנה כזאת יכולה ליצור יצירות מיוחדות בכל הנוגע לאלמנטים בתוך חללי דירות או בתים. אין ספק שעיצוב בית או דירה בסביבה חיובית יעצים את התוצאה הסופית של היצירה שהיא הבנת הצרכים של הלקוח ורצונותיו ולתרגמם בחלל ביתו בעזרת דמיון ומרכיבים אשר משקפים את טעמו של כל לקוח ולקוח.

            לסיכום

כמעצבת פנים למדתי להכיר תרבויות שונות ומגוונות אשר מייחדים כל אדם ומחברים כל אחד ואחד לבית שלו, למבצרו.

כמעצבת פנים אני מנסה לחבור לטעם של אנשים ולהתאים את ביתם אליהם, בכלים של עיצוב וחיבור של כל המרכיבים השונים בעיצוב פנים. העצה שלי לכם היא, ליישם טעם אישי יחד עם היכרות זו.

לעולם אל תגבילו את עצמכם לסגנון אחד בלבד, צאו ותחקרו, ודעו כי תשומת לב לפרטים תוביל לעיצוב חלל יפה ונעים. הבית שלנו הוא השתקפות של האישיות שלנו ואורח החיים שלנו, אז היו שקודים וקשובים לעצמיכם.