מעצבת משרדים


מעצבת משרדים – חלל המשרד

כידוע, עיצוב נכון ואידיאלי של חלל המשרד יכול למלא תפקיד חשוב מאוד במשיכת לקוחות ואמון עליהם. כמעצבת משרדים לרוב עיצוב ותפאורת משרד מיושמים בחיבור למאפיינים התרבותיים של הלקוחות והשירותים הניתנים על ידי החברה.

עיצוב משרד מסוגנן

שטח העבודה שלך הוא כמו הבית שלך. מקום העבודה שלך הוא מקום שבו אתה נלחם על נתח שוק, מחפש הזדמנויות עבודה טובות יותר ומגשים את חלומותיך, בין אם תרצה בכך ובין אם לא, אתה מציג את המראה הכללי של החברה שלך, עיצוב משרד זה החזית של העסק שלך.

כתוצאה מכך, לא נדיר לראות חברות המחפשות פרודוקטיביות טובה יותר ומעצבות את משרדי עובדיהם באופן המשלב את נוחות הבית והסביבה העסקית המקצועית.

אך האם זו המטרה היחידה שאתה רודף במשרדך? להלן מספר טיפים שמעצבת משרד יוצרת, ואשר יעזרו לך להפיח חיים חדשים בסביבה העסקית שלך ולהביא אווירה חדשה למשרד שלך.


שימו לב להשפעה במבט ראשון


כשאתה מבלה שעות, כל יום במשרד שלך, אתה עשוי לשכוח איך אחרים רואים את הסביבה כשהם נכנסים לסביבת העבודה שלך. אז הכנס את עצמך לפעמים לנעליו של מישהו שפוגש אותך לראשונה במשרדך. איזו תפיסה לדעתך תהיה לגבי החברה שלך והעסק שלך?


נסו לוודא כי החלק הפנימי והחיצוני של המשרד שלכם מעוצב היטב. האם אזור הקבלה יכול להשפיע עליהם בצורה הטובה ביותר במפגש הראשון? אם הכניסה למשרד שלכם נפרדת מהמשרד, שימו לב במיוחד למראה הכללי שלה ולניקיון ולסדר. שפר מעט את שטח העבודה שלך על ידי קניית צמחים בתוך החלל.  כמו כן, הצבעים שבהם אתה משתמש לצביעת הקירות יכולים להשפיע מאוד על המבקרים. למעשה, עליכם לוודא שלקוחותיכם מבינים למה אתם מצפים מסביבת העבודה שלכם.

עיצוב משרד

 שימו לב לצבעי הסביבה


בחירת הצבעים הנכונים לעיצוב המשרד תלויה באופן ספציפי בסוג העבודה שאתה מבצע. לדוגמא, צבעים ניטרליים הם אידיאליים למשרות הקשורות למימון ומשפט. אך מקצועות כמו צילום ועיצוב גרפי, הכרוכים ביצירתיות רבה יותר, קשורים קשר הדוק יותר לצבעים אנרגטיים וחמים.

יחד עם זאת, עליכם לשים לב למיתוג החברה שלכם ולשימוש בצבעים ארגוניים בעיצוב המשרד שלכם. עליכם להיות מודעים לאיפה וכיצד אתם משתמשים בשם החברה והלוגו שלכם, וגם למיקום שלטי החברה מחוץ למקום העבודה יש ​​חשיבות רבה. השימוש בלוגו של הארגון או בצבע ארגוני בעיטור מקום העבודה שלך אולי נראה ברור, אך חשוב מאוד מבחינת ההשפעה הפסיכולוגית שיש לו על הקהל שלך, לכן על הלוגו התלוי מחוץ למשרד להיות במצב מתוחזק וברור.

היזהר ברכישת ריהוט ואביזרי החברה


בזמן שאתה מנסה לעצב את המשרד שלך עליך לשקול כמה פרטים, שים לב גם להוצאות שאתה משלם בתחום זה. למעשה, השינויים שאתה מבצע בעיצוב מקום העבודה שלך צריכים להיות תואמים לתקציב שהקצית למטרה זו.

טיפים לקישוט משרדים

 סדר נייר


בכל עסק, לאורך זמן, כמויות גדולות של מסמכי חברה נשמרים בדפוס ובנייר, ושמירה על כמות נייר זו יכולה להוות אתגר עצום בפני עצמו. הקפד לכלול במשרד שלך מדור מיוחד לשימור ואחסון מסמכים אלה.

כמובן שצריך לתכנן ולהתאים את החלק הזה בצורה שתאפשר גישה נוחה למסמכים ובו זמנית מראה מסודר ונקי. לצורך כך תוכלו להשתמש במדפים עם דלתות ותוויות לסיווג מסמכים. יחד עם זאת, קח קצת זמן בכל יום למיין את המסמכים האלה ולהניח אותם על המדפים המובנים, כך שמראה משרדך לעולם לא יהי עמוס בניירת במיוחד לא על שולחן העבודה שלך.

השלם את הפרטים במרחבים סביבך


שים לב לפרטי שטח המשרד שלך לאחר שהנחת את כל יסודות המשרד שלך וסידרת את כל הניירות והמסמכים שנותרו בחדר על המדפים. האם הכלים והציוד שיש לך סביבך הם בדיוק מה שאתה צריך? על מנת להצליח לנהל את הפריטים הללו היטב, נסו לסדר את כל הציוד על פי היישומים שלהם בחלקים שונים במשרד שלכם.

לדוגמה, הגדר את המדפסת, הפקס והמעתק לצד אחד, ומיין את כל התיקיות, הקבצים והארכיונים במקום אחד בחדר באופן קבוע. אתה יכול אפילו לשים את החומרים המתכלים הדרושים לכל עובד בחבילות ספציפיות על שולחנותיהם כדי להעניק מראה קבוע יותר לשולחנות האנשים.


שים את עצמך במרכז הכוח


נסו למקם את שולחן העבודה בחלק ממקום העבודה שלכם בו יש לכם מספיק שליטה על סביבת העבודה של עובדים אחרים ותוכלו לתקשר עם עמיתיכם לעבודה. המיקום הטוב ביותר לשקול זאת הוא איפשהו מול הכניסה למשרד שלך.

כך שכל מי שנכנס למקום העבודה שלך יכול לזהות בקלות את המצב שלך ולתקשר איתך. שולחן העבודה שלך צריך להיות ממוקם ביחס לקואורדינטות החדר בו אתה נמצא, אשר, תוך יצירת מרחב אישי עבורך, מאפשר לך לפקח על עבודתם של עובדים אחרים.

אל תשכח את השפעת האור בשיפור החלל


לסיום, נעסוק באחת הנקודות החשובות ביותר שיש לקחת בחשבון בעיצוב פנים. אור במקום העבודה הוא אחד הגורמים שיכולים להשפיע ישירות על אופן העבודה ועל יעילות העבודה. נסו לוודא שיש מספיק אור בתוך החלל.

אם זמין אור טבעי בחדרים, תוכלו לנצל את אור השמש בצורה הטובה ביותר על ידי התקנת תריסים . כמו כן, במקום להשתמש באורות פלואורסצנטיים ישירים, נסו להשתמש באורות עקיפים ורכים כדי להפחית עייפות עיניים ככל האפשר.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *