מעצבת פנים לבית פרטי

מעצבת פנים לבית פרטי השפעה וסגנונות

כמעצבת פנים למדתי, כי עיצוב חללים הינו בעל ערך גדול, ממרכיב דקורטיבי ואסתטי. אין ספק שיש השפעה רבה על תדמיתו של המקום בקשר ישיר לעיצוב המתוכנן, השפעה זו כמעצבת פנים לבית פרטי די בה בכדי ליצור ולהשפיעה על האווירה של דיירי הבית השפעה ישירה על מצב רוחם וכושר השיפוט והתפתחות האינטליגנציה. בנוסף לתפקיד מפתח בהפיכת סביבת המגורים ליפה יותר, עיצוב בית או דירה, יכול להשפיע באופן ישיר או עקיף על החשיבה החיובית או להיפך על אי שקט ושליליות. לכן, יש לומר כי עיצוב בית ודירות הם בראש סדר העדיפויות עבור מי שלא מוכן להתפשר תוך הבנת החשיבות בהצלחת התהליך כולו.

במאמר שלפניכם נגע קצת במספר סגנונות עיצוביים המשמשים לעיצוב בתים פרטיים ובכלל.

 

סגנון רויאל הוליוודי

אחד מסגנונות עיצוב הפנים החשובים ביותר הוא סגנון רויאל הוליווד, שהוא אטרקטיבי ונעים מאוד. סגנון זה אינו משתמש בצבעים רבים ובדרך כלל משתנה בשלושה עד חמישה צבעים. בסגנון המלכותי של הוליווד השימוש בפיסול נפוץ מאוד וניתן להשתמש בכל פסל בכל צבע. בסגנון זה, לעתים רחוקות משתמשים ברהיטים עם בד מעוצב ובדרך כלל משתמשים ברהיטים עם בדים שחורים או לבנים.

סגנון מינימליסטי

סגנון כפרי

סגנון כפרי, כשמו כן הוא, הוא סגנון פשוט מאוד והשימוש בכלים מודרניים בסגנון זה הוא נדיר מאוד. תאורה חשובה מאוד ביישום סגנון זה. מומלץ מאוד להשתמש בעץ, באבן ובבוץ. בסגנון זה, בדרך כלל מותקן אח בתוך הבית ונחשבים לפרמטרים הדומים לאלמנטים כפריים כמו עץ, עץ, אדמה, קש וכו '.

סגנון ויקטוריאני

סגנון ויקטוריאני הוא סגנון עיצוב ישן, מפורסם ומעוצב מאוד, ולאחר ההופעה תבינו איזה עיצוב יפה ויוצא דופן חיכה לכם. בסגנון זה משתמשים בדרך כלל בשולחן אוכל, ריהוט תא, נברשות, חלונות עם וילונות ארוכים, פרחים וצמחים, דלתות כניסה ויציאה רבות, ציורים וציורים רבים ויפים. השימוש בצבעים בסגנון זה חשוב מאוד וכדאי להשתמש בצבעים רכים יותר. ההיסטוריה של סגנון זה מתחילה בבניית בתים בריטיים בתקופת שלטונה של המלכה ויקטוריה במאות השמונה עשרה והתשע עשרה.

עיצוב מינימליסטי

עיצוב מינימליסטי הוא אחד הסגנונות הפופולריים ביותר באוסטרליה ומשרה תחושת פשטות וקווים נקיים. סגנון זה קשור למושגי עיצוב מודרניים אך הופך אותו להרבה יותר פשוט. המאפיינים של סגנון זה כוללים צבעים ניטרליים, ספות פשוטות והעברת התחושה של שני אלמנטים של מים ורוח. בסגנון המינימליסטי, שום דבר אינו קיצוני מדי ומכשירי חשמל לבית אינם נבחרים בזוהר . למעשה, בסגנון זה העדיפות היא בפשטות ובחפצים מינימליים. תכונה שעובדת טוב מאוד בהעברת תחושת רוגע.

סגנון מודרני של אמצע המאה

סוג זה של עיצוב פנים שורשיו בתחילת שנות החמישים והשישים. סגנון ימי הביניים המודרני משתמש בכמה אלמנטים של סגנון מינימליסטי כדי להימנע מאלמנטים מיותרים ולהחיל הליך דומה למה שהמינימליזם רואה. כסאות בצורת ביצה, אביזרים פשוטים וכמה אלמנטים "בסגנון עכשווי" משמשים גם בסגנון זה.

סגנון תעשייתי

כפי שהשם מרמז, לחיות במקום כמו מפעל או משהו כזה מראה. בסגנון זה, אתה מסדר את הרהיטים במקום שנראה כמו מפעל. קירות לבנים, עמודים על הגג ומדרגות ברזל הם המאפיינים של סגנון זה. השימוש בסגנון זה מועדף יותר על ידי צעירים שיש להם תחושה שהם בסביבה כזו ולא מומלץ לאנשים מבוגרים וחובבי טבע.

סגנון בוהמי

אחד הסגנונות החשובים ביותר של עיצוב הפנים הוא הסגנון הבוהמייני. סגנון זה מאפשר לך להשתמש במגוון רהיטים שיכולים להפוך את הבית שלך למוזר מאוד. תכונה זו של סגנון בוהמי הופכת אותו למיוחד.

סגנון אורבני מודרני

סגנון זה שונה מאוד מכל מקום בעולם, ואם אתה רוצה ליישם את הסגנון הזה, אתה צריך לדעת איזו עיר אתה שוקל. סגנון אורבני מודרני הוא אחד מסגנונות עיצוב הפנים החשובים בעולם.

סגנון אנתולוגיה

סגנון אנתולוגיה הוא קצת כמו סגנון בוהמיינים, אך בסגנון זה עליכם לבחור את הרהיטים והכיסאות שלכם בצבעים בהירים. אם תצליחו ליישם את הסגנון הזה, תיצרו מקום מלא אנרגיה.

סגנון סקנדינבי

סגנון זה הוא שילוב של צבעים כהים ובהירים שיחיו את ביתכם מחדש. סגנון סקנדינבי יכול להיחשב לסגנון מגוון ויפה מאוד שמקורו במדינות סקנדינביה כמו שוודיה, נורבגיה, פינלנד ודנמרק. מעניין לדעת שבסגנון זה משתמשים בפרחים וצמחים, תמונות, ציורים וציורים, כסאות וריהוט וכו '. סגנון זה נותן לך תחושה של אדם עליז ורגוע. שימו לב כי נעשה שימוש בצורות גיאומטריות רבות בסגנון זה.

סגנון פנג שוואי

הפנג שוואי אינו מוגבל לסידור הרהיטים שלכם. פנג שוואי הוא סוג של פילוסופיה ליצירת איזון בבית ליצירת הרמוניה ולהגברת הרוגע בחיי היומיום שלך.

סגנון יפני

סגנון זה פופולרי מאוד בימינו בכל רחבי העולם בגלל הנוחות שהוא יוצר, ואנשים רבים אף מעצבים חדר בביתם תוך שימוש בסגנון זה. סגנון יפני מסמל את ההפך מהגדול והמוגזם. מיטות שינה וספו ישיבה בסגנון יפני הינם נמוכות יותר מהסגנון הקלאסי לדוגמא ועוד…

לסיכום

כמעצבת פנים למדתי להכיר תרבויות שונות ומגוונות אשר מייחדים כל אדם ומחברים כל אחד ואחד מאיתנו לבית שלו, למבצרו.

מאמר זה היה ניסיון להכיר לכם באופן מלא את סוגי סגנונות עיצוב הפנים לבית. כמעצבת פנים אני מנסה לחבור לטעם של אנשים ולהתאים את ביתם אליהם על ידי עיצוב וחיבור נכון של כל המרכיבים השונים בעיצוב פנים. העצה שלי לכם היא, ליישם טעם אישי יחד עם היכרות זו.

לעולם אל תגבילו את עצמכם לסגנון אחד בלבד ותדעו כי תשומת לב לפרטים תוביל לעיצוב חלל יפה ונעים. הבית שלנו הוא השתקפות של האישיות שלנו ואורח החיים שלנו, אז היו שקודים לשים לב אליו.